Par pakalpojumu
Pakalpojums Saucējzvans ļaus aizstāt zvana standartsignālu ar iemīļotu melodiju vai interesantu joku, kuru dzirdēs tie, kas Jums zvanīs.

Varat arī iestatīt atšķirīgus singālus dažādiem cilvēkam, kas Jums zvana. Piemēram, kolēģi dzirdēs vienu signālu, bet mīļotais cilvēks – pavisam citu!
Jums ir arī lieliska iespēja atskaņot melodijas saviem zvanītājiem nejaušā secībā. Lai to izdarītu, atzīmējiet opciju „Ieslēgts”sadaļā Mani Saucējzvani un atķeksējiet tos toņus, kurus vēlaties atskaņot nejaušā secībā.

Situācijas, kad Saucējzvana signālu vietā var atskanēt standarta zvana signāls:
- ja Jūs esat aktivizējis (-usi) pakalpojumu Gaidīšana/Līdzsavienojums, Saucējzvana signālu dzirdēs tikai pirmais zvanītājs, bet otrais zvanītājs dzirdēs standarta signālu;
- laikā, kad izmantojat viesabonēšanas pakalpojumu, pakalpojums Saucējzvans nav garantēts;

Cik maksā?
Saucējzvana abonēšanas maksa Tele2 pēcapmaksas klientiem un Zelta zivtiņas lietotājiem ir EUR 0,50 par 30 dienām.

Melodiju cena no EUR 0,00 līdz 1,49

Kā pieslēgt?
1. variants. Zvaniet uz 1696 un sekojiet instrukcijām. Pakalpojums tiks aktivizēts un Jūs saņemsiet bezmaksas signālu, kas tiks uzstādīts kā noklusētais.

2. variants. Nosūtiet izvēlēto signāla kodu no kataloga īsziņā uz 1696 (piemēram, 10823, lai iegādātos toni Tele2 - Active). Pakalpojums tiks automātiski aktivizēts, kā arī tiks iegādāts izvēlētais signāls.

3. variants. Tālrunī sastādiet kombināciju *121# un nospiediet zvanīšanas taustiņu. Lai aktivizētu pakalpojumu, sekojiet instrukcijām tālruņa ekrānā.

Kā atslēgt?
1. variants. Zvaniet uz 1696 un sekojiet instrukcijām.

2. variants. Atslēdziet pakalpojumu savā www.saucejzvans.lv kontā.

3. variants. Tālrunī sastādiet kombināciju *121# un nospiediet zvanīšanas taustiņu. Lai atslēgtu pakalpojumu, sekojiet instrukcijām tālruņa ekrānā.

Kā iegādāties jaunu melodiju?
Jaunas melodijas varat iegādāties, apmeklējot www.saucejzvans.lv un wap.saucejzvans.lv, zvanot uz 1696 vai sūtot sms uz 1696 ar izvēlētās melodijas kodu.

Ko darīt, ja esmu pazaudējis paroli?
Jaunu saucējzvana paroli var saņemt www.saucejzvans.lv sākumlapā noklikšķinot uz «Aizmirsi paroli?» Jaunā parole tiks atsūtīta īsziņā.

Ņemiet vērā!
Mainot pieslēgumu no Zelta Zivtiņas uz Tele2 pastāvīgo pieslēgumu vai otrādi, Saucējzvana pakalpojums automātiski tiek atslēgts. Lai turpinātu to lietot, tas ir jāpieslēdz no jauna!

Ja Jūsu tālrunim ir aktivizēta paaugstinātas maksas pakalpojumu bloķēšana, Jūs nevarēsiet izmantot pakalpojumu Saucējzvans.
Akka/Laa, Andrey Gulyajkin, Anima pro Ltd, Bifri Ltd, BrainStorm Records Company Ltd, Fabrika mobilnogo kontenta Ltd, FG Nikitin, Freestyle Records Ltd, Gustavs Butelis, Harvey Dawson, IK Music Ltd, Intersolar Media Channel Ltd, Izdatelstvo Monolit Ltd, Key sound Ltd, Kiukod Ltd, Kolomijchuk Marina Sergeevna, Koltunova Svetlana Aleksandrovna, Kuzmenko A.V., Leshkevich Vladislav Valerievich, Maikmaier, Mama Music, Medialine Ltd, Mikrofona ieraksti Ltd, Mobilnyj Aktiv Ltd, N.P., Nechaev PK Monolit Ltd, Russkiy Shanson, Scherbinskaya Irina Valerievna, Tsentr Upravlenija proektami Ltd, United Music Ltd, United Music, WWW Records Jsc, Yutt A.A.,
Tele2 diennakts informatīvais dienests: 600, 29560600 (no Tele2 pieslēguma bezmaksas)
Zelta Zivtiņas informatīvais dienests: 676, 29560676 (no Zelta Zivtiņas EUR 0,13 par zvanu)